17593.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Urai Dezső: Vissza a halálból. Tolnai Regénytára. Bp., [1930], Tolnai, 157+(2) p. Illusztrált kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval