17445.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Tompa Mihály versei. V. köt.: Beszélyek. Balladák. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, 214+(2) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, hiányzó gerinccel, sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.