Szegváry Mihály: Keraban meg a többi vasfejű. A borÃtó és a rajzok Szü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500022/Szegvary-Mihaly-Keraban-meg-a-tobbi-vasfeju-A-borito-es-a-rajzok-Szur-Szabo-Jozsef-munkC3~II2499145
2499145
17550
417
600
Beschreibung: Szegváry Mihály: Keraban meg a többi vasfejű. A borÃtó és a rajzok Szür-Szabó József munkái. Bp.,[1941],Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.
: nagy_andras