17442.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Szavaló-könyv. Szavalásra legalkalmasabb költői és prózai művekből összeállította gyűjtemény a magyar ifjúság számára. Bp., én., Méhner Vilmos-ny., 359 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerincen, a címlapon kis szakadással, egy-két bejelöléssel.