17620.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Kenedi Géza dr.: A pénz, Krőzustól Rockefellerig. Századok Legendái. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, gerincnél kopott, szakadt, egyébként jó állapotban.