Jókai Mór: Egy magyar nábob. I-II. köt. (Egy kötetben). Bp., [1925], Franklin-Társulat, 232+191+(5) p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.