17640.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Jókai Mór 3 műve: Emlékeimből. Jókai Mór hátrahagyott művei IV. köt. + A janicsárok végnapjai; A barátfalvi lévita. Ujabb elbeszélések. Jókai Mór összes művei VII., XCIV. köt. Nemzeti kiadás. Bp., 1894-1912, Révai. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítókon kisebb kopásnyomokkal, az egyik kötet címlapja kijár, egyébként nagyrészt jó állapotban.