Fekete István: Ballagó idő. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.