Bellamy Edvárd: Visszapillantás 2000-ből 1887-ik évre. Regény. Ford.:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500022/Bellamy-Edvard-Visszapillantas-2000-bol-1887-ik-evre-Regeny-Ford-Radvanyi-Daniel-Bp-C3~II2624681
2624681
17561
417
Beschreibung: Bellamy Edvárd: Visszapillantás 2000-ből 1887-ik évre. Regény. Ford.: Radványi Dániel. Bp., én., Franklin. Harmadik kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval. Korai utópisztikus fantasztikus regény.
: karap_norbert