17415.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, foltos.