Anakreón. Anakreón versei. Anakreóni dalok. Töredékek. Ford.: Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a gerincen néhány kis kopásnyommal. Számozott (1157./1300) példány.