Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

17407.

Rufpreis:
1 000 HUF
Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., én.,Athenaeum, 104 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, az utolsó 5 lap alsó sarkán hiánnyal.
17408.

Rufpreis:
2 000 HUF
Karinthy Frigyes: Martinovics. Illusztrált. Bp., Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), 1947. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal
17409.

Rufpreis:
1 400 HUF
Karinthy Frigyes: Lepketánc. Fantasztikum egy felvonásban. Bp.,é.n., Athenaeum. 56p. Kiadói papírborítóval
17410.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ignotus: Vallomások. Bp., 1895., Singer és Wolfner, 195+10 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos elülső előzéklappal.
17411.

Rufpreis:
2 000 HUF
Illyés Gyula: Két férfi. Bp., 1950., Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
17412.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kassák Lajos: Napok. A mi napjaink  Pantheon Irodalmi Intézet, Budapest, é. n., 348 p., a Első. kiadás, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
17413.

Rufpreis:
1 800 HUF
Móricz Zsigmond ébresztése. Emlékkönyv. Szerk.: Darvas József. Bp., 1945., Sarló, 291+1 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, sérült borítóval és gerinccel.
17414.

Rufpreis:
1 000 HUF
17415.

Rufpreis:
1 800 HUF
Ady Endre: Gyűjtemény Ady Endre verseiből. Bp.,1918,Nyugat, (Világosság-ny.), 109+3 p. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói illusztrált, színes, rajzos félvászon-kötésben, rossz állapotban, sérült, javított gerinccel, foltos, a címlapon kis hiánnyal.
17416.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ady Endre: A menekülő élet. Bp.,[1924.],Athenaeum. Hatodik kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötésben.
17417.

Rufpreis:
800 HUF
Ady Endre: A halottak élén. Bp., 1922., Athenaeum. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzéssel.
17418.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF