Karl Heinemann: Goethe I-II. Bände. Leipzig, 1895, E. A. Seemann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblákon Goethe arcképével, kopott borítókkal, az egyiken kis sérüléssel.