Porcelán hintó figurákkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Porcelan-hinto-figurakkal-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-jelzes-nelkul-36x14-cm~II2620389
2620389
11359
416
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Porcelán hintó figurákkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, jelzés nélkül 36x14 cm
: karap_norbert