Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett porcelán, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Poema-Artistic-Cluj-Napoca-Kolozsvar-Cipesz-festett-porcelan-jelzett-apro-kopasnyomokkal~II2506136
2506136
11351
416
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
: karap_norbert