Körmöcbánya balatoni vitorlást és látképet ábrázoló fajansz dísztányér... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Kormocbanya-balatoni-vitorlast-es-latkepet-abrazolo-fajansz-disztanyer-jelzett-17cm-kop~II2623110
2623110
11382
416
Beschreibung: Körmöcbánya balatoni vitorlást és látképet ábrázoló fajansz dísztányér jelzett 17cm kopásokkal
: karap_norbert