Herendi virág mintás levél formájú kínáló tálka. Kézzel festett, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-virag-mintas-level-formaju-kinalo-talka-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopa~II2595474
2595474
11219
416
Beschreibung: Herendi virág mintás levél formájú kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 24x21 cm
: karap_norbert