11362. 416. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Fischer Ignác fajansz tál a ,,magyar népviseletek" sorozatból. Máz alatti matricás,. Jelzett, kevés kopással, apró csorba restaurálással. D: 20,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert