Militaria

Zahl der Lose: 43

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem mellszalag és fül nélkül T:3 ph., polírozva Hungary 1873. Military Medal Br medal without ribbon and ear C:F edge error, polished NMK 231
31852.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalag és fül nélkül T:3 ph., polírozva Hungary 1873. "Military Medal" Br medal without ribbon and ear C:F edge error, polished NMK 231

Rufpreis:
1 600 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) bronz kitüntetés mellszalag és fül nékül T:3 ph. Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials bronze decoration without ribbon and ear C:F edge error NMK 250.
31853.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés mellszalag és fül nékül T:3 ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration without ribbon and ear C:F edge error NMK 250.

Rufpreis:
1 600 HUF
1908. Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross gilt Br decoration without ribbon C:AU,XF NMK 269-271
31854.

1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt Br decoration without ribbon C:AU,XF NMK 269-271

Rufpreis:
3 000 HUF
~1932. Hadirokkant miniatűr Br gomblyuk jelvény viselési igazolvánnyal (16x12mm) T:1-
31855.

~1932. "Hadirokkant" miniatűr Br gomblyuk jelvény viselési igazolvánnyal (16x12mm) T:1-

Rufpreis:
8 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc bronz kitüntetés mellszalagon T:1-  Hungary 1938. Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi bronze decoration with ribbon C:AU  NMK 427.
31856.

1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés mellszalagon T:1- Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration with ribbon C:AU NMK 427.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
11
31857.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF NMK 428.
31858.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF NMK 428.

Rufpreis:
1 200 HUF
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 patina Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF patina NMK 429.
31859.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 patina Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF patina NMK 429.

Rufpreis:
3 000 HUF
13
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2- ph. Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal without ribbon and ear. Sign: BERÁN L. C:VF patina NMK 429.
31860.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2- ph. Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon and ear. Sign: BERÁN L. C:VF patina NMK 429.

Rufpreis:
1 600 HUF
~1950. Honvéd Sportversenyek - Alapítási év 1947 kétoldalas Zn plakett, Ludvig Bp gyártói jelzéssel. Szign.: Herke (70x50mm) T:2 patina, kis karc
31861.

~1950. "Honvéd Sportversenyek - Alapítási év 1947" kétoldalas Zn plakett, "Ludvig Bp" gyártói jelzéssel. Szign.: Herke (70x50mm) T:2 patina, kis karc

Rufpreis:
4 000 HUF
1957. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, zománcozott kitüntetés, eredeti mellszalagon, miniatűrrel, tokban T:1-,2 miniatűrön aranyozás kopott Hungary 1957. Distinguished Service Medal gilt, enamelled decoration with original ribbon and miniature, in display case C:AU,XF miniature with worn gold plating NMK 614.
31862.

1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, eredeti mellszalagon, miniatűrrel, tokban T:1-,2 miniatűrön aranyozás kopott Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with original ribbon and miniature, in display case C:AU,XF miniature with worn gold plating NMK 614.

Rufpreis:
3 000 HUF
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, tokban T:2 kopott ezüstözés NMK.:618.
31863.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, tokban T:2 kopott ezüstözés NMK.:618.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF