Uhren

Zahl der Lose: 64

International Watch Co. Schaffhausen zsebóra, acél tokkal, jelzett szerkezet: Probus Scafusia. Működik, szép állapotban, szép plexivel d:50mm
11811.

Rufpreis:
190 000 HUF
513,51
558,82
11812.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Arany (Ag/18k) Certina quartz szerkezetű férfi karóra, karcokkal, dátumkijelzős, bőr szíjjal, hátulján véset: Lars Anderson, működik, d:35mm, jelzett, nettó: cca. 10g
11813.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Omega automata férfi karóra, 1960 körül, bőr szíjjal, acél tokban, működik, dátum funkciós, kopásnyomokkal, d: 35mm
11814.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Feles ütős asztali óra, feltehetően francia, higanykompenzációs ingával, üvegen apró csorbák, 1900 körül, utólag lefújt arany színű festékkel, működik, kulccsal, m:40cm
11815.

Rufpreis:
85 000 HUF
229,73
250,00
Omega Seamaster 30 (1964), mechanikus, férfi karóra, 17 köves, bordó bőrszíjjal, aranyozott tok, működik, de tisztításra szorul, mert a másodperc mutató néha megáll. d:33mm (korának megfelelő állapotban).
11816.

Rufpreis:
170 000 HUF
459,46
500,00
Rosseees Bruxelles Fém tokos zsebóra Lövész díj kissé sérült számlappal működik jó állapotban jelzett okkal, számlappal 50mm
11817.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Eterna, quartz, férfi karóra, működik, apró karcokkal, d:35mm
11818.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Rado Florence quartz karóra, zafír üveggel, karcálló zafírkristály óra üveggel, sárga számlappal, a számlapon kövekkel, fém szíjjal, működik, h: 22 cm, óratest: 3,5x3 cm
11819.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Jacques Leman kronográfos kvarc karóra, elemmel, működő, jó állapotban, bőr szíjjal 50 mm
11820.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Elle kvarc karóra, elem nélkül, bőr szíjjal d: 34 mm
11821.

Rufpreis:
1 800 HUF
Slava acél tokos kézi felhúzós női karóra, fém szíjjal. D: 20 mm
11822.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF