11778.
416. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Szabolcs Péter (1942-): Madonna. Bronz. Fali keretben, Jelzett. 18 (27) cm