11774.
416. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Somogyi József (1916-1993) : Medve a fán. Terrakotta, fa talapzaton, Jelzett, Sérült. 30 cm