Régi szecessziós képkeret, Kopott, sérült, 20,5x25cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Rahmen~500014/Regi-szecesszios-kepkeret-Kopott-serult-20-5x25cm~II2613186
2613186
12639
416
Frames
Beschreibung: Régi szecessziós képkeret, Kopott, sérült, 20,5x25cm