14402.
416. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 000 HUF
Németh Amádé: Operaritkaságok Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1980. Zeneműkiadó Kiadói egészvászon kötésben, kiadói, kissé kopott papír védőborítóban.