14409.
416. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Molnár Antal: A zene birodalmából. A szerző, Molnár Antal (1890-1983) zenetörténész, esztéta, brácsaművész által Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1979., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.