14414.
416. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Ezeregy legnépszerűbb, legszebb magyar népdal. Összegyűjtötte: Rudnyánszky Gyula. Harmadik, javított és bővített kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói vászon borításban, kis kopásokkal. Néhány kijáró lappal.