Wiskemann jelzett jégtartó vödör, ezüstözött fém, kopásnyomokkal, m:11... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Wiskemann-jelzett-jegtarto-vodor-ezustozott-fem-kopasnyomokkal-m11cm~II2592550
2592550
12258
416
Flea Market
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Wiskemann jelzett jégtartó vödör, ezüstözött fém, kopásnyomokkal, m:11cm
: nagy_andras