11738.
416. Gelaufene Fernauktion
Antik
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Konyakos pohár formájú jégtartó, thermosz üveg belsővel, Napoleon konyak logójával, etikettel jelzett, 1950 körül, kopásnyomokkal, m:20cm