11731. 416. Gelaufene Fernauktion Antik
6 000 HUF
0 HUF
Antik, historizáló, réz falra akasztható dombormű, vallási jelenettel, SA jelzéssel, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, d: 32 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert