Vári Zsolt (1974) : Műtermi csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Vari-Zsolt-1974-Mutermi-csendelet-Olaj-vaszon-Dekorativ-fakeretben-53x41-cm~II2617826
2617826
10435
416
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Vári Zsolt (1974) : Műtermi csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 53x41 cm
: tm