10490.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Szatmári Lajos 1950 Gyula (József?) jelzéssel: Női portré, pasztell, velúrpapír, üvegezett kopott fakeretben, 34x25cm