Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan monogram (Benes István?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő: Vadász lóháton. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 34×21 cm