Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
10 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, Franz von Lenbach után, feltehetően XX. sz. első felében működött osztrák vagy német festő: Bismarck portré. Olaj, vászon. 50x40 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.