10382.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Olvashatatlan (K...) monogrammal, feltehetően 1900 körül működött festő: Kislány portréja (kétoldalas mű, hátoldalon balerina, vázlat). Olaj, rétegelt lemez. Dekoratív, sérült fakeretben. 44,5x34,5 cm.