Mednyánszky jelzéssel: Katonák. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fak... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Mednyanszky-jelzessel-Katonak-Akvarell-ceruza-papir-uvegezett-fakeretben-29C39720-cm~II2619679
2619679
10465
416
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mednyánszky jelzéssel: Katonák. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 29×20 cm