Matzon jelzéssel: Hajó. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Matzon-jelzessel-Hajo-Akvarell-papir-Uvegezett-serult-fa-keretben-5x6-cm~II2596535
2596535
10409
416
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Matzon jelzéssel: Hajó. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 5x6 cm