10526.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Martin jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, tus, papír, lap széle sérült, kissé foltos 30,5×43 cm