10450.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
Klein J jelzéssel (Klein József?): Álló női akt. Szén, papír, foltos, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 34,5×20,5 cm