10447.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
Kelemen Gy (?) jelzéssel: Tabán, Árok u. 48, 1929. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 20×30 cm.