10679.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Jelzés nélkül: Hajó a vízparton. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült, hullámos. Dekoratív, sérült fa keretben. 52x74 cm