10508.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Elek jelzéssel: Kiskutya és a cica. Akvarell, ceruza, papír, 27,5x24,5 cm. Jobb felső sarkában kissé foltos. Üvegezett fakeretben.