Diósy Antal jelzéssel: Balerina. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sér... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Diosy-Antal-jelzessel-Balerina-Pasztell-papir-Uvegezett-kisse-serult-fa-keretben-70x50-~II2586932
2586932
10423
416
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Diósy Antal jelzéssel: Balerina. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 70x50 cm
: pelikán_kristóf