10528.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
DKL (?) jelzéssel: Napfényes kert. Akvarell papír, üvegezett fa keretben. Lap széle kissé sérült. 20,5×29 cm.