10478.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Berkes Gyula 944 jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 24,5x32,5 cm