Ujváry Lajos (1925-2006): Női portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra len... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ujvary-Lajos-1925-2006-Noi-portre-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-nagyreszben-atfestett~II2511414
2511414
10347
416
Beschreibung: Ujváry Lajos (1925-2006): Női portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (nagyrészben átfestett jelzéssel). Vakkeret nélkül, 53,5x37,5 cm
: nagy_andras