Polgár Csaba (1942-2016): Textilkép. Vegyes technika, vászon. Jelzett. Hátoldalán Iparművészeti Vállalat hiányos és Képcsarnok Vállalat cimkéivel. Üvegezett fakeretben. 38x38 cm