Nagy Ernő (1973-): Monoki homokbánya. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Erno-1973-Monoki-homokbanya-Olaj-karton-Jelzett-Uvegezett-kisse-serult-fakeretbe~II2612743
2612743
10237
416
26000
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Nagy Ernő (1973-): Monoki homokbánya. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 49x69 cm.