Murin Vilmos (1891-1952): Falusi lakodalom. Rézkarc, papír. Jelzett. K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Murin-Vilmos-1891-1952-Falusi-lakodalom-Rezkarc-papir-Jelzett-Kisse-serult-Dekorativ-~II2585679
2585679
10233
416
Beschreibung: Murin Vilmos (1891-1952): Falusi lakodalom. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 19x24 cm
: pelikán_kristóf