Molnár Róza (1900-1977): Táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Molnar-Roza-1900-1977-Taj-Olaj-vaszon-jelzett-Hatoldalan-Kepcsarnok-Vallalat-cimkej~II2612731
2612731
10228
416
38000
Beschreibung: Molnár Róza (1900-1977): Táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 50×60 cm
: pk