Mányai József (1875-?): Férfi portré. Olaj, vászon. Jelzett. Javított.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Manyai-Jozsef-1875-Ferfi-portre-Olaj-vaszon-Jelzett-Javitott-Apro-serulessel-be~II2616624
2616624
10209
416
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Mányai József (1875-?): Férfi portré. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Apró sérüléssel (benyomódással). Dekoratív fakeretben, 50×40cm
: tm